Staropolska Galeria Smaku

0
(0)

Staropolska Galeria Smaku to ważny punk na spożywczo-kulinarnej mapie Lublina. Zastanawiacie się dlaczego taki temat pojawia się na blogu wnętrzarskim? Odpowiedź jest prosta – każdy kto interesuje się aranżacją wnętrz, chciał nie chciał musi czasem coś jeść. A najlepiej, aby to „coś” było wartościowe i zdrowe. Dlatego zapraszam do dalszej części wpisu…;)

Mieszkańcy Lublina dobrze znają Staropolską Galerię Smaku mieszczącą się od ponad 20 lat w bramie przy Krakowskim Przedmieściu. Co jest takiego niezwykłego w Staropolskiej? A no to, że stała się znana i modna zanim pojawił trend na zdrowe odżywianie się. Od ponad dwóch dekad Staropolska dostarcza lublinianom i gościom odwiedzającym Lublin zdrowe, ekologiczne produkty spożywcze. Kiedy tylko przekraczamy próg Staropolskiej czujemy się jak w dawnej spiżarni naszej babci lub prababci. Dostępne produkty są ekologiczne – wolne od sztucznych napędzaczy wzrostu, wolne od glutenu, cukru, czyli tego co dzisiaj najbardziej rozpowszechnione w produktach. Co zakupimy w Staropolskiej?

 

Przetwory w Staropolskiej Galerii Smaku

 

Właściciele szczególnie polecają zdrowe ekologiczne warzywa, owoce, nabiał, drób, wędliny, przetwory i inne produkty. Wiele z nich pochodzi z ekologicznych upraw zlokalizowanych na terenie województwa lubelskiego. Oprócz tego w sklepie zaopatrzą się osoby będące na diecie wegańskiej, wegetariańskiej, bezcukrowej i bezglutenowej. Takich produktów jest cała masa – chętnie korzystają z tej opcji rodzice, którzy chcą by ich dzieci jadły posiłki przyrządzone ze zdrowych produktów, osoby, które dbają o jakość swojej diety lub tacy, którzy troszczą się o dietę swoich schorowanych rodziców.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie mieszkaja w Lublinie. Nie musicie się przeprowadzać, aby korzystać z takiego genialnego sklepu. Możecie skorzystać z oferty internetowej Staropolskiej Galerii Smaku. W sklepie internetowym znajdziecie te same produkty, co w sklepie stacjonarnym. Paczka z zamówieniem wysyłana jest bardzo szybko.

Zdrowa żywność to zdrowy organizm – pamiętajcie o tym, gdy będziecie robić zakupy na obiad.

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij w serduszko, by dodać swoją opinię!

Średnia ocen: 0 / 5. Ilość oddanych głosów: 0

Nie ma jeszcze ocen, dodaj pierwszą.

Dodaj komentarz